חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום חמישי, 18 באפריל 2013

בדרכים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

בדרכים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
"בדרכים" הוא עיבוד קולנועי לספרו של ג'ק קרואק, המספר על סופר שיוצא עם אסיר משחורר ואשתו למסע ברחבי ארצות הברית. סאל פארדייס (סם ריילי) הוא סופר מניו יורק שפוגש במקרה אסיר משוחרר בשם דין (גארט הדלנוד) ואת אישתו החיננית, מרילו (קריסטין סטוארט). הזוג הצעיר מצליחים לשנות את צורת חשיבתו של סאל ומשכנעים אותו לצאת עימם למסע לאורכה ורוחבה של ארצות הברית. השלושה יוצאים למסע ומגיעים לאזורים נידחים עליהם מעולם לא חלמו. הם פוגשים טיפוסים לא שגרתיים ומגלים על עצמם ועולמם פרטים חדשים וביזארים. "בדרכים" הוא עיבוד לאחד מהספרים האהובים ביותר שיצאו משנות החמישים. קרואק, אשר כתב אותו, נחשב בעיני רבים לאחד מהסופרים המייצגים את "דור הביט" של שנות החמישים. הספר נכתב ב-1951, והוא מתבסס על החברה האמריקאית בימים שלאחר מלחמת העולם השניה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר