חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שני, 18 במרץ 2013

מטרה: הבית הלבן טריילר לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

מטרה: הבית הלבן טריילר לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2013) Olympus Has Fallen
"המטרה: הבית הלבן" הוא סרט פעולה קצבי בכיכובם של ג'רארד באטלר, מורגן פרימן ואהרון אקהרט. קבוצת טרוריסטים מצליחה להשתלט על הבית הלבן. הם מתבצרים בתוכו ולוקחים את עובדיו כבני ערובה. הנשיא (אהרון אקרט) נמצא באותה העת בתוך הבית הלבן, ומיותר לציין שהוא מהווה את המטרה העיקרית של המחבלים. הקשר היחיד של שירותי הבטחון אל תוך הבית הלבן הוא דרך מייק בנניג (ג'רארד באטלר), עובד בטחון לשעבר שלא מזמן איבד את משרתו ונשלח בבושת פנים הביתה. מייק הוא היחיד שמכיר בעל פה את הסדרי האבטחה של המקום, כל פינה וסדק בבית ולמרבה המזל הוא נמצא שם בדיוק בזמן החטיפה. למרות שהוא פוטר מתפקידו ונשלל מהסיווג הבטחוני שלו, הוא הקשר היחיד לכוחות הבטחון שמתבצרים מבחוץ ומסתמכים על כל מילה שלו. השאלה הגדולה היא, האם ניתן לסמוך על עובד בטחון שבדיוק איבד ברגע את הקריירה עליה עבד כל חייו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר