חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום שני, 4 בפברואר 2013

איום מבפנים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

איום מבפנים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2012) Cleanskin
"איום מבפנים" הוא סרט מתח בריטי העוסק בטרוריסטים, האנשים המפעילים אותם והסוכנים הסודיים הנלחמים נגדם. במארב מתוכנן של רעול פנים בלובי של מלון בווסט אנד, נורה סוחר נשק ושני שומרי הראש שלו. בתיק ג'יימס בונד שאזוק לידיו נמצא חומר נפץ יקר. כמה ימים מאוחר יותר, מחבל מתאבד מפוצץ עצמו במסעדה לונדונית עמוסה, והחששות הגרועים ביותר של השירות החשאי מאושרים: בפיצוץ שבוצע ע"י תא טרור הפועל בלונדון, השתמשו בחומר הנפץ הגנוב. המוח המתכנן מאחורי הפיצוצים הוא סיוטו הגרוע של כל סוכן: טרוריסט ללא הרשעות קודמות, שאינו מוכר לשירותי הביטחון הלאומיים. האחריות כולה מונחת על כתפיו של הסוכן אואן קין (שון בין). הפקודות שלו הן לאתר את "אש" (אבין גליה), אזרח בריטי ממוצא איסייתי, ולחסלו מייד. אבל "אש" לא לגמרי בטוח בכוונותיו. בעוד אואן דולק בעקבותיו, מצפונו מתייסר והוא מתקשה להחליט מה נכון ומה לא. האדי הג'איי הוא איש קולנוע בריטי, ייחודי ועצמאי. הוא כתב, הפיק, ביים וערך את כל סרטיו באורך מלא שהוקרנו עד היום בבתי קולנוע. סרטו הקודם היה " "Puritan , שזכה להערכה רבה.

חלק 1:

חלק 2:

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר