חיפוש סרטים לצפייה ישירה

הפייסבוק שלנו


לצפייה בסרט / סדרה לחץ על כפתור הלייק

יום רביעי, 27 בפברואר 2013

איך פגשתי את אמא עונה 8 פרק 17 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

איך פגשתי את אמא עונה 8 פרק 17 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / How I Met Your Mother
קומדיה חדשה המספרת על חייו של טד (ג'וש רנדור), ועל איך הוא התאהב בחייו. עלילת הסדרה שמסופרת מפיו של טד בשנת 2030 לילדיו כיצד הכיר את אימא שלהם. הסדרה מתחילה בשנת 2005 כאשר חברו של טד, מרשל, מציע נישואים לחברתו מזה זמן מה לילי, העובדת כגננת. בעקבות החתונה, טד מחליט לקחת את עצמו בידיים ולחפש אהבת אמת, בחיפוש אחר הנפש התאומה שלו, הוא נעזר בבארני חברו בעל הדעות המטורפות. כשטד פוגש את רובין, הוא משוכנע שהיא אהבת חייו, אך נראה כי הגורל מתכנן בשבילו משהו אחר.

ניקיטה עונה 3 פרק 11 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

ניקיטה עונה 3 פרק 11 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2012) Nikita
סדרה זו מבוססת על הסרט הצרפתי מ1990 "ניקיטה" , ועל הסדרה מ1997 "הגברת ניקיטה". הסיפור מתרכז במחלקה סודית פיקציונלית של הCIA, הידועה כ"דיוייז'ן", אשר מאמן רוצחים צעירים. המחלקה בד"כ בוחרת צעירים עם עבר בעייתי, בד"כ בכלא, ובד"כ מאלה שאמורים לצאת להורג. אחרי שהמחלקה זיהתה מועמדים מבטיחים, הם מזייפים להם את המוות, ומציעים להם חיים חדשים. המגוייסים החדשים צריכים ללמוד להפסיק את הרגשות שלהם כדי להפוך לרוצחים מיומנים.

משפחת סימפסון: מעון היום הארוך ביותר לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

משפחת סימפסון: מעון היום הארוך ביותר לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2012) The Simpsons: The Longest Daycare
מגי סימפסון מעבירה יום בבית הספר לפעוטות על שם איין ראנד. מעין המשך לפרק "A Streetcar Named Marge" (עונה 4, פרק 2).

גירוש השדים האחרון לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

גירוש השדים האחרון לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2010) The Last Exorcism
הסרט עוקב דרך ראות עיניו של כומר פרוטסטנטי, לאחר שנים של ביצוע גירוש שדים מחליט לעשות תיעוד דוקומנטרי של הגירוש האחרון שלו תוך כדי שהוא יחשוף את הונאות הכמורה שלו. הכומר מקבל מכתב מחוואי שמבקש עזרה בגירוש השטן, הוא פוגש את החוואי ואת ביתו המתייסרת.הסרט גירוש השדים האחרון הוא הסרט השישי בסדרה של "מגרש השדים". הסרט מצולם באותו סגנון כמו פרויקט המכשפה מבלייר וקלוברפילד, כמעין תיעוד דוקומנטרי. רוב האנשים שמעורבים בסרט אינם ידועים חוץ מהמפיק, הבמאי והשחקן אלי רות' (שיחק בממזרים חסרי כבוד וביים את פוסטל).

הנחת 3: חזית בעורף לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

הנחת 3: חזית בעורף לצפייה ישירה / 2013 The Marine 3 Homefront
נחת חייב לעשות כל מה שנדרש כדי להציל את אחייניתו שנחטפה ולעצור מתקפת טרור שתוכננה על ידי קבוצת מיליציה רדיקלית

טופ גיר עונה 19 פרק 5 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

TopGearLogo.jpgטופ גיר עונה 19 פרק 4 לצפייה ישירה / Top Gear - Season 19 Episode 4
טופ גיר (Top Gear) היא סדרה מבית ה-BBC על כלי רכב ממונעים ובמיוחד מכוניות. התוכנית מוערכת בכ-350 מיליון צופים מסביב לעולם, 5 מיליון בבריטניה כל שבוע ב-BBC 2. הסדרה זכתה בפרס אמי ו-BAFTA.טופ גיר מונחה על ידי ג'רמי קלארקסון, ריצ'רד האמונד וג'יימס מיי, ומציגה את הסטיג, נהג מרוצים אנונימי. התוכנית פרובוקטיבית, מצחיקה ועליזה. בתוכנית יש סקירה על מכוניות שונות, ובפרט על מכוניות על כגון בוגאטי ויירון, פאגאני זונדה או פרארי 430 אשר מסוגלות להגיע למהירויות של למעלה מ-300 קמ"ש. בתוכנית מתקיימים מדי שבוע 2 מרוצים: Power Lap - בו הסטיג בוחן ביצועי רכב נבחר במסלול של התוכנית, ו"כוכב במכונית במחיר סביר" (Star In a Reasonably-Priced Car), קונספט בו נבחנים מדי שבוע ידוענים תוך כמה זמן יקיפו את המסלול במכונית פשוטה ויחסית זולה (סוזוקי ליאנה שהוחלפה בעונה התשיעית לשברולט אופטרה. ובעונה ה-15 בקיה סיד).

הפעם הראשונה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

הפעם הראשונה לצפייה ישירה / 2012 The First Time
דייב (דילן אובריין) הוא בחור חמוד ורגיש שמאוהב בבחורה שהוא לעולם לא יוכל להשיג. את מרבית זמנו הוא מקדיש למחשבות על אותה הבחורה, אבל מעבר לכך הוא לא ממש טורח לעשות שום דבר. אוברי (בריט רובנסון) לומדת בתיכון אחר במגמת האמנויות ולה דווקא יש חבר, אבל נדמה כי הוא לא ממש מבין את הראש שלה. ערב אחד, דייב ואוברי נפגשים במסיבה של חבריהם המשותפים. הם פוצחים בשיחה קלילה ומהר מאוד מגלים שיש להם הרבה מהמשותף. הם מחליטים לבלות יחד את סוף השבוע. מה שהתחיל כשיחה נעימה הופך למשהו הרבה יותר גדול. לאחר היחסים אשר נרקמים בניהם השניים מתחילים להבין מה זאת אהבה.

יום שלישי, 26 בפברואר 2013

באנשי עונה 1 פרק 4 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

באנשי עונה 1 פרק 4 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2013) Banshee
מהיוצרים של "דם אמיתי", סיפורו של לוקאס הוד (אנטוני סטאר), גנב מקצועי ואדם חסר מעצורים שמורשע ונשלח ל 15 שנה בכלא בגין פשע גניבה חמור. מיד לאחר שחרורו, הוא משתלט על זהותו של שריף שנרצח בקטטה בעיירה קטנה בשם באנשי, ובכך ממשיך את מסורת הפשיעה שלו תחת כיסוי החוק, במקביל לאכיפת החוק בדרכים שרק אסיר לשעבר מכיר ויודע, ובנוסף לעובדה שעברו האפל לא מרפה ממנו וממשיך לרדוף אותו ואת הסובבים אותו באותה עירה קטנה שגם לה יש סודות כמוסים.

איירבנדר: כשף האוויר האחרון לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

איירבנדר: כשף האוויר האחרון לצפייה ישירה איירבנדר: כשף האוויר האחרון לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2010) The Last Airbender
עיבוד לסדרת הטלוויזיה המצוירת "The Last Airbender". שנקראת בערוץ ניקולודיאון בישראל - "אוואטר". הסיפור עוקב אחר הרפתקאותיו של אנג, יורש בן 12, נצר לשורה ארוכה של גלגולי נשמות, שנאלץ להניח למשובות הילדות בכדי למנוע מאומת האש מלשעבד את אומות המים, האדמה והאוויר.

יום שני, 25 בפברואר 2013

לעשות ילד לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

לעשות ילד לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2012) The Babymakers
פול שניידר (לצאת לדרך, לארס והבחורה האמיתית) בתפקיד בחור עם בעיית פוריות. טומי מקלין מנסה נואשות להכניס את אשתו אודרי להריון. כשהיא מתחילה לאבד את הסבלנות, הוא מגלה שספירת הזרע שלו נמוכה, מה שיקשה עליו להפוך לאב מאושר. טומי נזכר שפעם, כשהוא עוד היה דוגמא ומופת לויריליות, הוא תרם טפטוף לבנק הזרע. עכשיו הוא יגייס את חבריו למבצע חילוץ הזרעונים מהבנק, לטובתה של אודרי ולטובת האנושות כולה.

לילה אחרון בעיר לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

לילה אחרון בעיר לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2013) Stand Up Guys
"לילה אחרון בעיר" מתהדר בצוות שחקנים וותיקים ומרשימים כמו אל פצ'ינו, כריסטופר ווקן ואלן ארקין המשחקים גנגסטרים שיצאו לפנסיה וחברים טובים שמתאחדים לאחר עשורים שלא התראו, ללילה אחרון עמוס אקשן. לפני 28 שנים, ואל (אל פצ'ינו) בחר להגן על זהות שותפיו הקרובים ומאז הוא ישב בכלא. עכשיו ואל הוא איש חופשי וחברו הטוב ביותר דוק (כריסטופר ווקן) נמצא שם בשבילו. הבעיה היא שהבוס של המאפיה, מיסטר קלפהאנדס (מארק מרגוליס) , שומר טינה לואל ונתן לדוק פקודה סודית להרוג אותו או שדוק ימות. בזמן שדוק מסתיר את הבעיה מפני ואל, הוא משכנע את קלאפהאנדס לתת לואל לחיות את הלילה, ובכך מעכב את חובותיו עד הבוקר. למשך לילה אחד הם יכולים לחגוג את החירות החדשה של ואל, להתהולל ולחפש מהומות. אחרי שדוק וואל מוצאים את חברם הותיק הירש (אלן ארקין), הם מזכירים אחד לשני רגעים מן העבר- כדורים, שוד, סמים וסקס. בחזרה ביחד שוב, שלשות הגברים נזכרים בחברות שלהם ובימי התהילה שחלפו. עד שעות הבוקר המוקדמות, הדד ליין מתקרב יותר ויותר, דוק וואל חייבים לעמוד מול קלאפהנדס.

חליפות עונה 2 פרק 16 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

חליפות עונה 2 פרק 16 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2012) Suits
מייק רוס הוא אדם עצלן אך מבריק שנשר מהקולג'. בזכות כישורי הרחוב המצוינים שלו, מייק מועסק באחת באחת מחברות עורכי הדין הבכירות שבמנהטן ניו יורק. מייק והמעסיק שלו יצטרכו להסתיר מפני אחרים את העובדה שלמייק אין רישיון עורך דין ושהוא כלל לא סיים את לימודיו.

ספרטקוס עונה 3 פרק 4 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

ספרטקוס עונה 3 פרק 4 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2013) Spartacus
גאיוס קלאדיוס גלאבר מת. חודשים רבים עברו מאז תבוסתו וצבאו המורד, בראשותו של ספרטקוס והגנרלים שלו קריקוס, גאניקוס ואגרון, ממשיכים לצבור נצחונות על רומא. עם מספר המורדים הגדלים לאלפי עבדים משוחררים, הם הפכו לכוח שהחל לקרוא תיגר אפילו על הצבאות האדירים של רומא. ספרטקוס נחוש יותר מתמיד להפיל את הרפובליקה הרומית. בעקבות מותו של אשור, ניביה וקריקוס, נלחם כאחד עם כוח ונחישות. גאנינקוס תמיד מבקש לאמץ את החיים במלואם , חולק את מיטתו עם סקסה היפה והמסוכנת. יחד , המורדים עוסקים בהתכתשות מדממת מאחד לאחר ומתכוננת לבלתי נמנע, מלחמת חורמה מלחאה עם רומא. הסנאט הרומי פונה לאזרחיה העשירים, מרקוס קראסוס לסיוע. פוליטקאי חזק ואסטרטגי שמכבד את היריב שלו ומסרב לעשות את אותם הטעויות של גלאבר וקודמיו. עם צעיר ותחרותי יוליוס קיסר כבעל ברית, קראסוס החליט לרסק את ספרטקוס והמרד שלו. מסקנת האפוס של מסע אגדי, ספרטקוס: מלחמת הארורים תהיה לשחרר קרב דומה לשום דבר שאי פעם נראה בעבר.

אליפים עונה 3 פרק 26 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

אליפים עונה 3 פרק 26 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
האליפים חוזרים לגנות ועכשיו הם כבר דלידים וכולם מחכים לשנה סלבדורית במיוחד. רוני ואילנה נפגשים לראשונה מאז שנפרדו. אליפים חדשים מגיעים לגנות ונועם, אליפית חדשה, מגלה שעל מנת להישאר בגנות עליה לשלם מחיר כבד.

אליפים עונה 3 פרק 25 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

אליפים עונה 3 פרק 25 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
האליפים חוזרים לגנות ועכשיו הם כבר דלידים וכולם מחכים לשנה סלבדורית במיוחד. רוני ואילנה נפגשים לראשונה מאז שנפרדו. אליפים חדשים מגיעים לגנות ונועם, אליפית חדשה, מגלה שעל מנת להישאר בגנות עליה לשלם מחיר כבד.

טקס האוסקר 2013 לצפייה ישירה

טקס האוסקר 2013 לצפייה ישירה 
צפייה ישירה ב- טקס האוסקר בשידור חוזר, צפייה ישירה בטקס האוסקר ה- 85כל טקס הענקת הפרסים לצפייה ישירה.בנגן התחתון הכניסה על השטיח האדום, מה לבשו הכוכבות והכוכבים. צפייה מהנה.


ערפדים מוצצים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

9976b1507f546fc095d2f3cc439658a6 ערפדים מוצצים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / 2010 Vampires Suck
נעצו את השיניים בפארודיה המצחיקה בטירוף "ערפדים מוצצים" בגירסה מורחבת מלאת הומור פרוע מגואל בדם! בקה, נערה מבולבלת מגיעה לבית ספר חדש, ומוצאת עצמה קרועה בין שני מחזרים על-טבעיים: ערפד מצוברח, ואדם-זאב שעיר במיוחד. מאת היוצרים של הפארודיה המצליחה ביותר "מת לצעוק", הסרט ההיסטרי הזה יגרום לכם ליילל לעוד

קאבום לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

קאבום לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2010) Kaboom
סמית הוא תלמיד בן 18, המזוהה מינית כ"לא מוצהר" ועם תיאבון מיני בולט. חברתו הטובה סטלה להוטה לא פחות להשיג שותפות חדשות לסקס. סמית מתחיל לחלום חלומות חוזרים בהן מופיעות שתי נשים יפות, אחת כהה ואחת בעלת שיער אדום. הנשים מהחלומות מתחילות להופיע בחיי העירות שלו, ומובילות את סמית לתהות אם הוא גילה קונספירציית שינוי פוטנציאלית בעולם, או שמא עליו להתמודד עם ההשלכות של עוגיות הזיה שאכל במסיבה.

ידוע לשמצה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

ידוע לשמצה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2006) Infamous
בנובמבר שנת 1959, הסופר נערץ טרומן קאפוטה ("ארוחת בוקר בטיפני") קורא בעמוד האחורי של הניו-יורק טיימס כתבה שתשנה את חייו. סיפור על רצח של משפחה מוכרת בעלת ארבע נפשות באוקלהומה שבקנזס. הוא משכנע את עורכי הניו-יורקר לממן את נסיעתו כדי לכתוב על הרצח כתבה למגזין. מלווה בחברת ילדות, הסופרת זוכת פרס פוליצר, הרפר לי, הוא יוצא לחקור את הפרשה. למרות קולו הילדותי, המנהגים הנשיים שלו והבגדים המגונדרים הוא מצליח לכבוש את ליבם של תושבי העיירה, ואפילו מפתח קשר עם השריף המקומי שתפס את צמד הרוצחים. הסופר הנודע מתחיל בסדרת פגישות עם צמד הרוצחים שממתינים להוצאתם להורג ומפתח מערכת יחסים קרובה ואינטימית עם פרי סמית', אחד הרוצחים. האירוע יוליד את רב המכר, "בדם קר".

פינת העשירי וולף לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

פינת העשירי וולף לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2006) 10Th And Wolf
סיפורו של חייל המרינס טומי סנטורו, שבשנת 1991, חשב שהשאיר מאחוריו את קשרי המשפחה בידי הפשע המאורגן. בחזרתו הביתה, לדרום פילדלפיה, הוא ניצב מול הדילמה המורלית של חייו כשהוא מחדש את הקשר עם אחיו וינסנט ועם בן דודו ג'ואי אשר הפכו להיות משהו שהוא נדר שלעולם לא יהיה. חזרתו הביתה מסבכת אותו בדברים קשים אפילו יותר.

חלק 2:

יום שישי, 22 בפברואר 2013

בקתת הפחד לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

בקתת הפחד לצפייה ישירה בקתת הפחד לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2011) The Cabin in the Woods
"בקתת הפחד" מציג עלילה נדושה למדי - סיפורם של חמישה צעירים היוצאים לבקתה מרוחקת, וכנהוג בז'אנר מגלים בה דברים מבעיתים שלא ציפו להם. מה שמיוחד כאן, הוא הדרך שבה ווידון מציג את השתלשלות העניינים. מי שביים את הסרט הוא דרו גודאר, שכבר שיתף פעולה עם ווידון בעבר, וזו הפעם הראשונה שהוא מביים סרט עלילתי באורך מלא. לדברי ווידון, הוא וגודאר שאפו להמציא מחדש את ז'אנר האימה, שלדעתם הידרדר והיטמטם בעקבות סדרות סרטים כמו "המסור" ו"הוסטל".

היחידה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

היחידה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / 2012 The Sweeney 
הם לוחמים בפשע בדרכים לא כל כך קונבנציונליות, לכן אחוזי ההצלחה שלהם במלחמה בפשע הם 100 אחוז. הם חמושים ומסוכנים ויש להם דרכים ייחודיות ומתוחכמות להשיג מידע על הפשע הבא שהולך להתרחש. יחידת ה"סוויני" היא יחידה למבצעים מיוחדים, הם משתמשת באלות, מחבתי בייסבול, הם הורסים רכבים ויכנסו בעולם הפשע בכל הכוח. לאחר שמתבצע שוד בנק, ואויבו של ריגן, מפקד "היחידה", חוזר לזירת הפשע הלונדונית, ריגן יעשה הכל כדי לעשות את העבודה המוטלת עליו, גם אם זה אומר שעליו להפר פקודות ובדרך הוא יאבד את נשקו האישי, תג השוטר ואף יכנס למעצר בחברת הפושעים שאותם שלח לכלא.

הארי פוטר ואבן החכמים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

HpDVD1.jpg הארי פוטר ואבן החכמים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2001) Harry Potter and the Sorcerer's Stone
סיפורו של הארי פוטר, בנם של זוג קוסמים שנרצחו על ידי מכשף רב-עוצמה ומרושע. הארי פוטר, ששרד את קללתו של המכשף, עבר לחיות עם דודיו המרושעים ובני האדם הרגילים. עם הגיעו לגיל 11, מקבל הארי הזמנה לבית הספר למכשפים בהוגוורטס. בשלב זו מתחילה הרפתקאה מעוררת חושים בעולם הקסמים והכישופים. הסרט מבוסס על ספרה המצליח של הסופרת ג'יי קיי רולינג.


חלק 1:

חלק 2:

הארי פוטר וחדר הסודות לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

Harry.jpg הארי פוטר וחדר הסודות לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2002) Harry Potter and the Chamber of Secrets
הארי פוטר, הקוסם הצעיר (דניאל רדקליף) וחבריו רון ויזלי (רופרט גרינט) והרמיוני גריינג'ר (אמה ווטסון) מתמודדים עם אתגרים חדשים במהלך שנת הלימודים השניה שלהם בהוגוורטס, בית הספר לקסמים וכישוף, כשהם מנסים לחשוף כוח אפל המטיל אימה על בית הספר.על הארי פוטר לא עבר קיץ קל, לא רק שהוא היה צריך לסבול את דודו ודודתו השתלטניים, ורנון ופטוניה דרסלי ואת בן דודו הבכיין דאדלי.אלא שהארי גם מרגיש שחבריו, רון והרמיוני, שכחו אותו מכיוון שלא ענו למכתביו.ואז להפתעתו של הארי מופיע בחדרו שדון בשם דובי המזהיר אותו מסכנות גדולות האורבות לו אם יחליט לחזור להוגוורטס.דובי שברצונו למנוע מהגריפינדור הצעיר לחזור להוגוורטס, מנע מכל מכתביהם של רון והרמיוני מלהגיע אל הארי.אך למרות מאמציו השובבים של השדון, הארי ההחלטי ניצל מבית הדרסלים המשעמם בעזרתם של רון ואחיו המגיעים לקחת אותו במכונית מעופפת היישר לביתם החמים והמשעשע של הויזלים.

הארי פוטר והאסיר מאזקבאן לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

Hp3poster.jpg הארי פוטר והאסיר מאזקבאן לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2004) Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
הארי פוטר (דניאל רדקליף) וחבריו רון (רופרט גרינט) והרמיוני (אמה ווטסון) חוזרים לשנה שלישית בהוגוורטס, בית הספר לכישוף ולקוסמות, שם הם נאלצים להתעמת עם הפחדים הכי אפלים שלהם, כשהם נתקלים באסיר שברח ובכוחות אסורים הנשלחים להגן עליהם. בתחילת הסרט, אנו מוצאים את הארי בן ה-13 מעביר באי רצון קיץ נוסף בחברת הדרסלי'ס, קרובי משפחתו המדכאים, ולדאבונו הרב "מתנהג יפה" ונמנע מלעשות קסמים. כל זה נכון עד שמגיעה לביקור אחותו המפחידה של דוד ורנון, דודה מארג'. מאז ומתמיד לא היתה דודה מארג' חביבה במיוחד כלפי הארי והפעם היא דוחקת אותו לפינה כל כך חזק, עד שב"טעות" הוא גורם לה להתנפח כבלון מפלצתי ולהתעופף. מחשש לעונש מדודו ומדודתו (ומההשלכות של המעשה בהוגוורטס ובמשרד הקסמים, האוסרים להשתמש בכישופים בעולם "הרגיל"), נמלט הארי אל תוך הלילה. כלי רכב סגול בעל שלושת המפלסים אוסף אותו במהירות ומביאו לפאב "הקלחת הרותחת", שם הוא פוגש בשר הקסמים, קורניליוס פאדג', שבאורח מוזר אינו מעניש אותו על מעשה הכשפים שביצע ותחת זאת עומד על כך שיבלה את הלילה במקום לפני שהוא שם פעמיו חזרה להוגוורטס. מתברר שהסיבה בגללה פאדג' אינו משעה את הארי היא הימלטותו של קוסם מסוכן בשם סיריוס בלק מכלא אזקבאן, וההשערה שהוא מחפש אחרי הארי (האגדה מספרת שסיריוס בלק הוא זה שהוביל את הלורד וולדמורט להוריו של הארי, אחראי למותם וכעת נחוש בדעתו להרוג גם את הארי); מכאן שהמקום היחידי הבטוח עבורו הוא הוגוורטס. כאילו שהמצב אינו גרוע דיו, הוגוורטס מארחת את שומרי אזקבאן, הסוהרסנים, שינסו להגן על הארי ועל בית הספר מפני סיריוס בלק. הם מוצצים את הנשמה מהטרף שלהם ולמרבה הצער, הארי חש שמשום מה הם נמשכים אליו. נוכחותם מבשרת הרע מפחידה את הארי ומשאירה אותו חסר אונים, עד שפרופסור לופין, המורה החדש להתגוננות מפני כוחות האופל, מלמד את הארי כיצד להשתמש בכישוף "פטרונוס" כדי לגונן על עצמו מפני הפגיעה המשתקת של הסוהרסנים...


חלק 2:

הארי פוטר וגביע האש לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

GobletofFireUKposter.jpg הארי פוטר וגביע האש לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2005) Harry Potter and the Goblet of Fire
זמנים קשים פוקדים את הארי פוטר. סיוטי לילה מטרידים את מנוחתו וגורמים לצלקת על מצחו לצרוב יותר מתמיד. הארי (דניאל רדקליף) יותר משמח להימלט מהחלומות הרעים אל אליפות העולם בקווידיץ' יחד עם חבריו רון (רופרט גרינט) והרמיוני (אמה ווטסון). אך אות מבשר רעות מדליק את השמיים של מחנה הקווידיץ' - הסימן האפל של לורד וולדמורט. את המחנה תוקפים אוכלי המוות, תומכיו של וולדמורט, שלא העזו להיחשף בציבור מאז הופעתו האחרונה של וולדמורט (רייף פיינס), לפני 13 שנה - הלילה בו נרצחו הוריו של הארי. הארי רוצה מאוד לשוב לכתלים הבטוחים של הוגוורטס, בית הספר לכישוף וקוסמות, שם פרופסור דאמבלדור (מייקל גמבון) יכול להגן עליו. אבל השנה הדברים קורים קצת אחרת.

הארי פוטר ומסדר עוף החול לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

HP5 eposer.jpg הארי פוטר ומסדר עוף החול לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2007) Harry Potter and the Order of the Phoenix
הארי חוזר לשנת לימודיו החמישית בהוגוורטס ומגלה כי רוב קהילת הקוסמים חייה בהכחשת המפגש האחרון בינו לבין הלורד וולדמורט הרשע, ומעדיפים להסתכל בעין עיוורת לגבי חזרתו של וולדמורט. בהרגשה כי מנהל בית הספר הנכבד של הוגוורטס, אלבוס דמבלדור, משקר לגבי חזרתו של וולדמורט על מנת להחליש את כוחו ולרשת את מקומו של שר הקסמים, קורנליוס פאדג', והוא ממנה מורה חדשה להתגוננות מפני כוחות האופל כדי להשגיח על דמבלדור והתלמידים. אבל פרופסור אמברידג', המורה שמונתה מטעם המשרד, אינה מלמדת את קסמי ההגנה, ונותנת לתלמידים שיעורים תיאורטיים בלבד. בכך משאירה אותם בלתי מוכנים באופן מעורר רחמים להגנה על עצמם מפני כוחות האופל אשר מסכנים אותם ואת קהילת הקוסמים כולה. לכן, בעזרתם של הרמיוני ורון, הארי לוקח את העניין לידיו. בפגישות סודיות עם קבוצה קטנה של תלמידים אשר קוראים לעצמם "צבא דמבלדור", הארי מלמד אותם כיצד להתגונן מפני כוחות האופל, ומכין את הקוסמים הצעירים באומץ לב לקרב המתקרב.

הארי פוטר ואוצרות המוות: חלק 2 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

קובץ:HP7part2poster.jpeg הארי פוטר ואוצרות המוות: חלק 2 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2011) Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
הארי, רון והרמיוני יוצאים חזרה אל הוגוורטס על מנת להרוס את ההורקרוקס האחרון, אבל כשולדמורט שומע על המשימה שלהם, הקרב הגדול ביותר מתחיל והחיים כמו שהם מכירים אותם לעולם לא יחזרו להיות אותו הדבר.

הארי פוטר ואוצרות המוות: חלק 1 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

קובץ:Harry Potter and the Deathly Hallows 1 (Heb).jpg הארי פוטר ואוצרות המוות: חלק 1 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2010) Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
הארי פוטר וחדר הסודות, אדון האופל ותומכיו מתחזקים לאחר מות דמבלדור. הם מפילים את משרד הקסמים ומשתלטים על הוגוורטס. הארי, רון והרמיוני מחליטים להשלים את עבודתו של דמבלדור. הם יוצאים למסע חיפוש ההורוקרוקסים שנותרו ולהשמדת אדון האופל.

חלק 2:

חיים בהחלפה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

חיים בהחלפה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / 2011 The Change-Up
מיץ' ודייב הם שני חברי ילדות שגדלו ביחד, אבל עם השנים שעברו הם הפכו להיות שונים אחד מהשני. דייב הוא עורך דין שמעביד את עצמו למוות, בנוסף להיות בעל ואב לשלושה, מיץ' נשאר רווק, בערך עובד והוא בעצם ילד מגודל שלא פגש אחריות בחיים שלו. מצד שני לדייב יש הכל אישה יפיפיה בשם ג'יימי, ילדים שמעריצים אותו והעבודה של עריכת הדין מכניסה לא מעט כסף, אבל דייב היה שמח להחליף את מקומו עם מיץ' לחיים חסרי הדאגות. שני החברים מבקשים בקשה בסוף בילוי בבר. כל אחד רוצה לחיות את חייו של השני. למחרת בבוקר הם מגלים שחל שינוי קטן בחיים שלהם. כל אחד קם בגופו של השני. ולאט לאט הם מגלים שהדשא של השני הוא לא ירוק בכלל.

חלק 1:

חלק 2:

דודג'בול - תפוס את החיים בביצים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

דודג'בול: תפוס ת'חיים בביצים דודג'בול - תפוס את החיים בביצים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / Dodgeball A True Underdog Story
משחק המחניים עומד במרכז הקומדיה המופרעת החדשה של בן סטילר. פיטר לאפליר הוא בעליו של מכון כושר צנוע בשם "ג'ו הממוצע". פיטר הוא אדם נטול מוטיבציה ועם זאת בעל כריזמה שאותה הוא מקפיד להסתיר מהסובבים אותו. מרבית האנשים המגיעים למכון הכושר של פיטר הם דחויים חברתית - לא בדיוק הזן החטוב והספורטיבי שמגיע בדרך כלל למקומות אלה. המתחרה הגדול של פיטר הוא וויט גודמן, בעליו של מכון כושר בשם "גלובו" המיועד אך ורק לאנשים חטובים ויפים כמוהו. וויט מעוניין להשתלט על מכון הכושר העממי של פיטר ולהפוך את המקום לסניף נוסף של "גלובו". הדרך היחידה להציל את מכון הכושר הכושל של פיטר, היא במשחק מחניים לעיני מצלמות הטלוויזיה ומול קהל המונים.
שחקנים: וינס וואהן  קריסטין טיילור  בן סטילר  ריפ תורן  ג'סטין לונג  ג'ייסון בייטמן  האנק עזריה

משחקי השקר עונה 2 פרק 6 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

משחקי השקר עונה 2 פרק 6 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2013) The Lying Game S02E04
"משחק השקרים" עוקב אחרי אמה, ילדה ממשפחת אומנה שמגלה שיש לה אחות תאומה זהה, סאטון. סאטון, בניגוד לאמה, אומצה על-ידי הורים עמידים וחייה חיים נהדרים. לאחר פגישתם הראשונה, סאטון משכנעת את אמה להחליף אותה לכמה ימים בזמן שהיא יוצאת אחרי קצה חוץ למציאת אמם הביולוגית. לאחר שסאטון לא מגיעה למקום המפגש שהבנות קבעו, לכן אמה חייבת להחליט האם להתוודות על זהותה האמיתית ולהסתכן בתקווה למצוא את מיקומה של אחותה, ביחד עם האמת למה הן הופרדו לראשונה.

שקרניות קטנות ויפות עונה 3 פרק 20 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

שקרניות קטנות ויפות עונה 3 פרק 20 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2012) Pretty Little Liars 2010
"שקרניות קטנות ויפות" הינה סדרה חדשה המבוססת על סדרת ספרים בעלת אותו השם. הסדרה סובבת סביב קבוצה של 4 נשים צעירות אשר מתאגדות לרגל יום השנה השלישי להיעלמותה של חברתן לאחר שהן מקבלות הודעות בהן נמסר שמישהו עומד לספר את סודן. מבית היוצר של "אחת שיודעת", "סודות ההתבגרות" ו-"יומני הערפד".

מחשבות פליליות עונה 8 פרק 15 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

מחשבות פליליות עונה 8 פרק 15 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2012) Criminal Minds
יחידת עלית מובחרת של פרופילים מהאף-בי-איי יוצאת לפתור מקרי פשע של מוחות מעוותים. בקור רוח מוחשב מנסים לצפות בעוד מועד את צעדיו של הפושע, עוד טרם ביצע. כל חבר מקבוצת "ציידי המוחות" מביא משהו מהידע האישי והנרחב שלו, לתוך הקבוצה. בעוד הקבוצה מצביעה לעבר פיתרון של: מי זה ה"טורף" ומה בעצם גורם להם "לתקתק" ובכך לעצור את הפשע הנורא עוד לפני שהצליחו לבצע אותו.

קליפורניקיישן עונה 6 פרק 6 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

קליפורניקיישן עונה 6 פרק 6 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2013) Californication
סופר בשם האנק (דייוויד דוכובני) מנסה לתמרן בין הקריירה שלו, מערכת היחסים הסוערת שלו עם אשתו לשעבר קארן (נטשה מק'לון) ובין תיאבונו הבלתי-נשלט לנשים היפות של לוס אנג'לס.

אליפים עונה 3 פרק 24 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

אליפים עונה 3 פרק 24 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה
האליפים חוזרים לגנות ועכשיו הם כבר דלידים וכולם מחכים לשנה סלבדורית במיוחד. רוני ואילנה נפגשים לראשונה מאז שנפרדו. אליפים חדשים מגיעים לגנות ונועם, אליפית חדשה, מגלה שעל מנת להישאר בגנות עליה לשלם מחיר כבד.

יום חמישי, 21 בפברואר 2013

מת עליה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

מת עליה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / 2013 Warm Bodies 
"מת עליה" מגולל את סיפורו של זומבי בלתי רגיל (ניקולס הולט) מציל נערה צעירה מפני קבוצת מתים, לאחר שהזומבי מתאהב בג'ולי (תרזה פלאמר), ביתו של מפקד צבא אשר נוגד כל קשר למתים ובכוונתו להשמידם מן העולם, הם נכנסים למערכת יחסים עמוקה ויוצאת דופן. הזוג המוזר מנסה לגשר בין המתים לחיים, דבר אשר עלול לשנות את תפיסת עולמם של שני הצדדים השונים, ואולי אף יוכלו לחיות בשלום.

הסימן לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

הסימן לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2012) The Mark
בטיסה מבנגקוק לברלין צ'אד טרנר (קרייג שפר), חייל לשעבר שזנח את אמונתו, נושא את הניסוי הראשון בעולם לטכנולוגיה הסודית, שבב ביומטרי המושתל בזרועו מסוגל לניטור כל המידע האישי.

שוליית המכשף לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

שוליית המכשף לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2010) The Sorcerer's Apprentice
בלתזאר בלייק (ניקולאס קייג') הוא מכשף רב עוצמה במנהטן של ימינו, המנסה להגן על העיר מפני אויבו המושבע, המכשף הרשע מקסים הורבאת' (אלפרד מולינה). בלתזאר אינו יכול להביס את הרובאת' לבדו, והוא מגייס את דייב סטאטלר (ג'יי ברושל) כשולייה. למרות שדייב אינו שש לקבל על עצמו את התפקיד, בלתזאר אינו מוכן לקבל 'לא' כתשובה, שכן הוא רואה בצעיר פוטנציאל רב בתחום הכשפים.המכשף מעביר את שולייתו החדשה קורס מזורז באמנות הכישוף, ויחד, הזוג המוזר מאחד כוחות כנגד אחד הנבלים האכזריים ביותר בכל הזמנים. דייב יאלץ לגייס את כל האומץ שיוכל למצוא בתוכו כדי לשרוד את האימון המפרך, להציל את העיר ולהשיג את הנערה בעודו הופך ל"שוליית המכשף".


חלק 1:

חלק 2:

כמו יום ולילה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

200px-Knight_and_day_poster כמו יום ולילה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / 2010 Knight And Day
קומדיית אקשן המתחילה באישה מעיירה קטנה (קמרון דיאז) הנפגשת במקרה עם איש מיסתורי (טום קרוז). הוא איש חלומותייה או, אולי.. סיוטייה. תוך נאמנויות משתנות ובגידות בלתי צפויות, הם נסחפים בסערה של הרפתקה חובקת עולם וסודות משני מציאות.

מהירות המחשבה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

מהירות המחשבה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / 2011 The Speed of Thoughtבחור בשם ג'ושוע לזרוס בעל יכולת טלפתית גויס על ידי הממשלה בזכות היכולות שלו. לאחר שהסוכנות מודיעה לו שהיכולת שלו היא בעצם מחלה ושהוא יהפוך להיות משוגע ובסוף ימות, הוא מחליט להתאמת עם הסוכנות ועם השקרים אותם היא מפיצה עליו, יחד עם עוד אישה בעלת אותם כוחות. הסרט מזכיר במידה מסוימת את סרטי X מן.

לאסי מדובב לעברית לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

לאסי-מדובב לעברית- לצפייה ישירה לאסי מדובב לעברית  לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / 2005 Lassie
הסרט מתחיל ערב מלחמת העולם השנייה ביורקשייר שבצפון אנגליה. אחרי שהם נקלעו לזמנים קשים משפחת קירקלאווד נאלצת למכור את לאסי הכלבה האהובה שלהם, לידי דוכס עשיר. לאסי מוצאת את עצמה מועברת כחמש מאות מייל רחוק מביתה, בכדי לחיות במצדה הנידחת של הדוכס שנמצאת בצד הצפוני של סקוטלנד. היא נחושה להפר את הכללים והחוקים ולחזור במהרה הביתה. בכך מתחיל ההרפתקאה המופלאה שלה לאורך סדרת נופים מדהימים של בריטניה, תוך כדי שהיא מתמודדת בסכנות הלא צפויות עם אנשים, וגם מוצאת עזרה לא צפויה במקומות שהיא מסדרת לעצמה במשך הדרך, לאורך המדינה כולה, בכדי להגיע בזמן לחג המולד.

איך להיפטר מהמאהבת שלך לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

איך להיפטר מהמאהבת שלך לצפייה ישירה איך להיפטר מהמאהבת שלך לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2004) How To Lose Your Lover
אוון הוא סופר ביוגרפיות של סלבריטאים, אבל בזמן האחרון הוא קץ בחיי השקר והעמדת הפנים של לוס-אנג'לס והוא מחליט לעזוב את העיר ולהתחיל לכתוב ביוגרפיה רצינית באמת של פיזיקאי רוסי. אבל בסרטים כמו בסרטים, ובקומדיות רומנטיות כמו בקומדיות רומנטיות, הגיבור התמים שלנו מוצא את הנערה הנכונה ממש ברגע האחרון לפני העלייה למטוס. פול שניידר (אליזבת'טאון) מככב בסרטו של ג'ורדן האוולי. עם טורי ספלינג (בברלי הילס 90210).

סופיה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

סופיה לצפייה ישירה סופיה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2012) Sofia
כאשר מתנדב משמר אזרחי לא ידוע מתחיל להרוג מחבלים מרשימת המבוקשים ביותר של ארה"ב באירופה ,סוכן שטח לשעבר של ה-אפ.בי.איי (כריסטיאן סלייטר) אשר הוזמן על ידי שגריר ארה"ב (דונלד סאתרלנד) בכדי לגלות את זהותו של המתנקש.

כאריות לכבשים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

כאריות לכבשים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2007) Lions for Lambs
שלוש עלילות המתנהלות במקביל ועוסקות באותו הנושא. ראיון בין סנטור צעיר לעיתונאית ותיקה בנוגע למשבר באפגניסטן. פרופסור למדעי המדינה מנסה לשכנע את הסטודנטים שלו בעמדותיו כלפי המשבר, ויחידה של צבא ארה"ב באפגניסטן מוצאת את עצמה תחת התקפה.

התוכנית להגנת עדים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

התוכנית להגנת עדים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2008) Witless Protection
הסרט מספר על שריף בעיירה קטנה (פיטר סטורמייר) שמוצא את עצמו עד למה שהוא מאמין שהיא חטיפה, ויוצא להציל את האישה (ג'ני מקארת'י). לבסוף הוא מגלה כי החוטפים (אריק רוברטס, ג'ו מנטנייה) הם סוכני FBI שמונו לשמור עליה ולהביאה למשפט שחיתות גדול בשיקגו, אך לא עובר זמן רב לפני שמגלה השריף שמתחת לכיסוי, הם לא אחרים מאשר סוכנים משוחדים הנחושים להרוג את האישה.

יום רביעי, 20 בפברואר 2013

המנטליסט עונה 5 פרק 13 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

המנטליסט עונה 5 פרק 13 לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / (2012) The Mentalist
הסדרה "קורא המחשבות" מספרת את סיפורו של פטריק ג'יין (סיימון בייקר, "סקס ומוות 101") אשר מועסק כבלש עצמאי העובד עם לשכת החקירות של קליפורניה. הוא הביא את כישורי התצפית שלו לרמה כמעט מושלמת ומסייע ל-CBI (לשכה מרכזית לחקירות) בפתירת פשעים. הצוות איתו עובד כולל את הסוכנת הבכירה, טריסה ליסבון (רובין טאני, "נמלטים"), הסוכנים קימבל צ'ו (טים קאנג, "רמבו 4") ו-ווין ריגסבי (אויין יאומן, "טרויה") והטירונית גרייס ואן פלט (אמנדה ריגטי, "ה-או.סי").

המגן לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

The Guardian - תמונה / פוסטר הסרט המגן המגן לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / 2006 The Guardian
קוסטנר מגלם את דמותו של בן רנדל, מציל ושחיין בעל שם עולמי שמאבד את צוותו בתאונה טראגית. לאחר האסון הוא נשלח ללמד באקדמיה למצילי עילית של משמר החופים. כדי להדחיק את הזיכרונות הקשים, שוקע גיבורנו בהוראה ועושה מהפכה בשיטות של המוסד היוקרתי. הוא לוקח תחת חסותו את אלוף השחייה הצעיר והשוויצר ג'ייק פישר (אשטון קוצ'ר), שהגיע לאקדמיה כדי למצוא כיוון בחיים, ומלמד אותו דבר או שניים על מחויבות ואומץ. אחרי סיום לימודיו חובר ג'ייק לבן, והשניים יוצאים לאלסקה, למשימת הצלה מורכבת ומסוכנת בים ברינג החצי-קפוא. שם ילמד הבחור הצעיר את מידת ההקרבה הנדרשת ממי שרוצה להיות כמו קווין קוסטנר.

חצות בפריס לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

חצות בפריזחצות בפריס לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / 2011 Midnight in Paris
הסרט חצות בפריס הוא סרט הפתיחה של פסטיבל קאן 2011. קומדיה רומנטית על כוחה של האהבה המתרחשת כולה בעיר האורות. סיפורם של זוג צעיר שעומד להתחתן בסתיו ושל משפחה שנוסעת לפריז בענייני עסקים. לכולם נדמה כי הכל בפריז יפה יותר וכי החיים בעיר הכי רומנטית בעולם הם חלום אחד ארוך ומתמשך. כל אחד בדרכו, יגלה את קסם האהבה המכשף והמיוחד של פריז האחרת – פריז של אחרי חצות…

הסרה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

DC-813837239 הסרה לצפייה ישירה עם תרגום מובנה / 2010 Removal
קול הוא בחור נורמלי, אך מאז שהיה עד לרצח נוראי, העניינים לא חזרו למצבם הרגיל. אשתו נטשה אותו, הוא סובל מהזיות ועובד בעבודות מזדמנות. בדיוק כשהוא חושב שהמצב לא יכול להיות גרוע מזה, בעל בית איטלקי ועשיר אשר קול עובד עבורו, גורם לו להאמין שהוא רצח את אשתו. כתם על השטיח, סכין מגואלת בדם, פלאפון שלא מפסיק לצלצל… האם זה קשור לרצח, או שקול מאבד את שפיותו? סרט מתח שיגרום לנו לנחש עד סופו. 

הסיסמה לשרת הצפייה ישירה היא : SERETIL.ME

הבהרה: כל התכנים המוצגים באתר אינם מאוחסנים על שרתיו כלל. אתר זה מציב אלמנט IFRAME מאתרים אחרים כגון"Youtube.com","Putlocker.com","Novamov.com". אתר זה משמש כאינדקס המאגד את כל הקישורים שגולשי האתר מוסיפים בעצמם. מספר התכנים הנשלחים בכל יום הוא גדול ומסיבה זאת אין צוות האתר יכול לפקח על כל התכנים העולים לאתר. במידה והינך בעל תוכן המוצג באתר וברצונך להורידו אנא שלח לנו את כל הפרטים והמסמכים המלאים המוכיחים על כך בעמוד יצירת הקשר שלנו. במידה ופרטים יחסרו בקשתך לא תזכה למענה.

אזהרה: הורים יקרים שימרו על ילדיכם, בהקלקה על הסרט עלולות לקפוץ פרסומות גסות, לצערנו הפרסומות בנגני הסרטונים לא בשליטתנו.

אנו מקווים כי תפיק את המירב מן השהייה באתרנו. המשך גלישה וצפייה מהנה,

צוות האתר